Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dol.

[instagram-feed num=4 cols=4 showfollow=false showbutton=false showheader=false]

Contact Us

  • Address: 94 Foster Ave. Rockaway, NJ 89800
  • Telefonas: 684-990-345-389-5623

Apie mus

Įžanga

UAB „ProBIOduktai“ - pirmoji įmonė Lietuvoje, pradėjusi gaminti gyvų ir aktyvių naudingųjų mikroorganizmų (gerųjų bakterijų) koncentratus pagal Ramūno Račkausko sukurtą gilios fermentacijos technologiją. Naudingųjų mikroorganizmų koncentratai buvo pavadinti „ZOE“ vardu – senovės graikų kalboje tai reiškia „Gyvenimas“. Pavadinimas pilnai atspindi produktų paskirtį: siekti sveiko ir laimingo gyvenimo. Ne vienas tūkstantis vartotojų jau tarė nuoširdų AČIŪ mūsų produktams, todėl įkvėpti žmonių atsiliepimų, puoselėjame ir tobuliname šiuos produktus toliau.

Trumpa istorija

Naudingųjų mikroorganizmų koncentratų istorija prasidėjo 2012 metais - tada Ramūnas Račkauskas pradėjo ieškoti “turbomaisto” recepto. Per keturis bandymų ir tyrimų metus, panaudodamas gilios fermentacijos technologiją, sukūrė pirmąjį rūgimą atliekančių naudingųjų mikroorganizmų koncentratą, kuris 2016 metais buvo pavadintas TurboRaugo vardu. TurboRaugo gamybos technologiją Ramūnas Račkauskas pastoviai tobulino ir tapo vis patrauklesnis ir populiaresnis, tad tais pačiais metais socialiniame tinkle Facebook sukūrė grupę “Probiotinis maistas - sveikatos šaltinis”, kurioje žmonės dalinosi savo pasveikimo istorijomis ir savąja patirtimi, vartojant maistą su ZOE.

Ir toliau augant susidomėjimu naudingųjų mikroorganizmų koncentratais, 2020 metų sausio mėn. Ramūnas Račkauskas įsteigė UAB „ProBIOduktai“, kurioje pradėjo masinę koncentratų gamybą Vilniuje, Naugarduko gatvėje, buvusios kavinės patalpose. Ištobulinus gamybos technologiją, naudingų mikroorganizmų koncentratų paklausa sparčiai augo, todėl kavinės patalpose gaminami kiekiai pradėjo nebepatenkinti augančios paklausos. Tai suprasdamas, 2020 metų spalį įmonės steigėjas sukirto rankomis su Donatu Jurgelioniu ir Stasiu Guzevičiumi, kurie tapo bendrovės akcininkais ir lygiaverčiais partneriais.

ZOE koncentratų paklausa toliau augo, todėl 2021 metų pradžioje gamyba buvo perkelta į Alytaus rajoną, Luksnėnus, ten įrengiant koncentratų gamybos fabriką, kur Ramūnas Račkauskas apmokė profesionalią maisto technologų ir virėjų komandą atlikti visus technologinius ir gamybinius procesus bei kontroliavo gaminamų koncentratų kokybę.

ZOE – ateities maistas šiandien!

UAB ``ProBIOduktai``
Tel.nr.: +370 603 84522
El.paštas: info@ekozoe.lt

Maisto tvarkymo subjekto registracijos nr. VMVT sąraše 130021509

ZOE produkto autorius

Šių dienų pasaulis yra tikras iššūkis mūsų organizmui. Stresas, mažas fizinis aktyvumas, nesveika mityba, miego trūkumas, užterštas oras ir vis augantis gyvenimo tempas neigiamai veikia tiek mūsų, tiek mūsų artimųjų sveikatą. Norisi turėti natūralią ir ekologišką priemonę, kuri padėtų mūsų organizmams įveikti šiuos iššūkius. Tai - ZOE. Šį produktą kurėme galvodami apie žmonių savijautą. Tikime, kad ligų prevencija yra nemažiau svarbi už pačių ligų gydymą, nes išvengti ligos dažnai yra paprasčiau nei ją išgydyti. Esame laimingi, kad galime pasiūlyti produktą, kuris natūraliai stiprina imunitetą, daro mus atsparesnius. Tai, kad sveikata yra brangiausias mūsų turtas, yra senas ir banalus pasakymas, tačiau nuo to jis netampa mažiau teisingu...

Ramūnas Račkauskas

Esame patikimi

Esame įvertinti

Esame pripažinti

diplomas